O nas

Jesteśmy producentem nowoczesnych butelek PET (politereftalan etylenu) i butelek HDPE (polietylen), które znajdują szerokie zastosowanie w branży spożywczej i chemii gospodarczej. Oferowane przez nas butelki PET są wytwarzane zgodnie z najnowocześniejszymi wymogami. Cechuje je duża powtarzalność oraz bardzo wysoka jakość i wytrzymałość uzyskana dzięki zastosowaniu profesjonalnej linii produkcyjnej – szwajcarskiej firmy MAG – PLASTIC ssb 40, oraz automatom UNIBAX – TORUŃ. Dla utrzymania wysokiej jakości stosujemy surowce sprawdzonych producentów, którzy mają wyrobioną pozycję na rynku i cieszą się dużym zaufaniem.

nasze maszyny

Produkujemy butelki PET o pojemnościach od 0,2L do 5L. Oferujemy, butelki w szerokiej gamie wzorów i kolorów. Na życzenie klienta możemy również wykonać wzory oraz formy na wyłączność, a także użyć dowolnie wybranego koloru preformy. Wszystkie oferowane przez nas butelki PET i HDPE posiadają atest PZH, co oznacza, że mogą być one wykorzystywane do celów spożywczych. 

linia produkcyjna

W trosce o dobrą współpracę, wciąż staramy się budować coraz silniejszą markę, opartą na solidnych podstawach: niezawodności i zaufaniu. Utrzymując doskonałą jakość naszych wyrobów i poszerzając ofertę, jednocześnie zapewniając przy tym atrakcyjną konkurencyjność cenową.

nasz zakład